w
تیته گالری
تیته گالری
طراحی نسخه موبایل تیته گالری
طراحی نسخه تبلت تیته گالری
TITE GOLD GALLERY

گالری طلا و جواهرات تیته

TITE GOLD GALLERY

کارفرما گالری تیته
موضوع طلافروشی
اهداف و چشم انداز فروشگاهی با طراحی گرافیکی متمایز از سایر رقبا، دارای باکس های تخفیفی بر اساس موضوعات انتخابی مدیران سایت، سیستم های متنوع تخفیفی، کوپن تخفیف، پروفایل کاربری کامل، سیستم گزارش گیری فروش با خروجی های متنوع، قابلیت معرفی محصولات به صورت تخصصی و جامع و ...
بیشتر بدانیم
GET KNOW MORE

یک فروشگاه آنلاین با طراحی گرافیکی استثنایی که از رقبا برجسته‌تر است، ارائه‌دهنده باکس‌های تخفیفی بر اساس موضوعاتی که توسط مدیران سایت انتخاب می‌شوند، سیستم‌های تخفیف متنوع، کوپن‌های تخفیف، پروفایل کاربری کامل، و یک سیستم گزارش‌دهی فروش با خروجی‌های متنوع است. این فروشگاه اینترنتی با نام "تیته گالری" با استفاده از طراحی گرافیکی مدرن و مینیمال و برنامه‌نویسی اختصاصی تولید شده و به معرفی و فروش محصولات زیبا و جذاب این برند خلاق می‌پردازد.

یکی از ویژگی‌های برجسته این وب‌سایت، مدیریت بسیار آسان و سهل برای کاربران آن است. این سیستم قادر به برآورد قیمت لحظه‌ای برای تمامی محصولات بر اساس تعاریف ابتدایی مدیر سایت می‌باشد. فرمول‌نویسی دقیق و دقیق‌ترین محاسبات در مورد سود و مالیات از دیگر ویژگی‌های این سیستم اختصاصی مدیریت است.

همچنین، به همراه این ویژگی‌ها، امکانات جذابی مانند سیستم باکس‌های تخفیفی جذاب و سیستم کوپن‌های تخفیف در کنار یک رابط کاربری ساده و آسان برای مخاطبان سایت، باعث شده است که مشتریان و مدیران این وب‌سایت با استقبال بسیاری مواجه شوند. این ترکیب از طراحی زیبا، فرآیند فروش بهینه‌شده و ارائه تخفیف‌های جذاب، تجربه خرید منحصر به فردی را برای کاربران فراهم می‌کند.

یک جواهر فروشی آنلاین پیش از هر چیزی باید ظاهری زیبا داشته باشد. شاید کسی به ظاهر یک سوپر مارکت آنلاین توجه چندانی نکند اما از آنجایی که طلا و جواهرات از جمله کالاهای زینتی هستند و مشتریان خاصی دارند، باید ظاهر و نمای بسیار زیبایی داشته باشد. 

ظاهر زیبای یک جواهر فروشی آنلاین تاثیر به سزایی بر مشتریان دارد. تقسیم بندی جواهرات در دسته های مناسب و عکس های بسیار زیبا از آن ها باعث جذب هر چه بیشتر مشتریان می شود. 

بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین از طراحی های بسیار زیبایی برای فروشگاه خود استفاده می کنند. شما هم می توانید با استفاده از امکاناتی که بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در اختیار شما می گذارند، مانند بنر ها ظاهر جواهر فروشی را مشتری پسند کنید و فروش خود را بالا ببرید. 

با وجود اینکه ظاهر یک جواهر فروشی آنلاین می تواند باعث جذب مشتریان شود اما نمی تواند آن ها را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند. 

VIEW ON MOBILE

تیته گالری
تیته گالری
تیته گالری
تیته گالری
تیته گالری
#26232e
#26232e
#ccb567
#566b5a
#e2e1e6
#d9d4ea

Font & Colors

تیته گالری
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
تیته گالری
ویدئوی بررسی پروژه
PROJECT REVIEW VIDEO
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
تولید محتوا
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
چند زبانگی سایت
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO
پروژه های مشابه
similar projects
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی طراحی:سال 1398
فروشگاه اینترنتی الکتیو ELECTIO ONLINE SHOPPING
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/فروشگاه اینترنتی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1401
ساویز َُSAVIZ
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی/طلافروشی طراحی:سال 1400
فروشگاه طلا صفدری SAFDARI JEWELLERY
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1401
فروشگاه اینترنتی آفرینا AFRINA
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی/لباس، مزون و هنری طراحی:سال 1401
بوکان مزون BOOKAN MEZON