w
کیو واتر
کیو واتر
طراحی نسخه موبایل کیو واتر
طراحی نسخه تبلت کیو واتر
QWATER COMPANY

شرکت کیو واتر

QWATER COMPANY

کارفرما کیو واتر(نماینده رسمی هیوندای کره)
موضوع تصفیه آب
اهداف و چشم انداز کیوواتر نماینده رسمی محصولات تصفیه آب برند هیوندای کره می باشد. از قابلیت های این وب سایت می توان به معرفی محصولات، فرم های درخواست خدمات پشتیبانی شامل درخواست نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعه، فعال سازی گارانتی و معرفی مراکز فروش و خدمات پس از فروش؛ اشاره کرد.
بیشتر بدانیم
GET KNOW MORE

وب‌سایت کیوواتر، به عنوان نماینده رسمی محصولات تصفیه آب برند هیوندای کره در ایران، با هدف ارتقاء آگاهی مشتریان و ارائه خدمات پشتیبانی گسترده طراحی و راه‌اندازی شده است. این وب‌سایت ارائه دهنده چندین خدمت مهم به مشتریان و مخاطبان خود است. در زیر به برخی از ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده توسط این وب‌سایت اشاره می‌شود:

  1. معرفی محصولات: کیوواتر با ارائه اطلاعات جامع درباره محصولات تصفیه آب برند هیوندای کره به مشتریان امکان می‌دهد تا محصولات مختلف را بشناسند و اطلاعات کاملی درباره عملکرد و مشخصات آنها دریافت کنند.

  2. فرم‌های درخواست خدمات پشتیبانی: وب‌سایت دارای فرم‌های مختلفی برای درخواست‌های مشتریان است، از جمله درخواست نصب و راه‌اندازی، تعمیر و تعویض قطعات، فعال‌سازی گارانتی و دیگر خدمات پس از فروش.

  3. معرفی مراکز فروش و خدمات پس از فروش: کیوواتر به مشتریان امکان می‌دهد تا به راحتی مراکز فروش و خدمات پس از فروش معتبر و مجاز در نزدیکی خود را پیدا کنند.

  4. نمایش جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌ها: وب‌سایت به روز رسانی‌های منظمی را در خصوص اخبار، تازه‌ترین تغییرات و اطلاعیه‌های مرتبط با کیوواتر و محصولات آن ارائه می‌دهد.

کیوواتر به عنوان یک گروه دانش‌بنیان در زمینه تصفیه آب خانگی، شیرین‌کننده آب و تصفیه هوا در ایران فعالیت می‌کند و با تمرکز بر کیفیت و نیازهای مشتریان، جایگاهی بزرگ در بازار مربوطه کسب کرده است. این وب‌سایت با هدف ارائه خدمات بهتر و ارتقاء آگاهی مشتریان در زمینه محصولات کیوواتر طراحی و پیاده‌سازی شده تا مشتریان به راحتی تصمیم‌گیری و انتخاب کنند.

VIEW ON MOBILE

کیوواتر
کیوواتر
کیوواتر
کیوواتر
کیوواتر
#7cc8ea
#0a0d1c
#fba51e
#3e4359
#1748a7
#0083cd

Font & Colors

کیوواتر
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
کیوواتر
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO