w
ماردینی
ماردینی
طراحی نسخه موبایل ماردینی
طراحی نسخه تبلت ماردینی
MARDINI COSMETICS

ماردینی کازمتیکس

MARDINI COSMETICS

کارفرما ماردینی فرانسه
موضوع آرایشی و بهداشتی
اهداف و چشم انداز معرفی برند و اهداف شرکت ماردینی، معرفی کامل و تخصصی محصولات این برند، معرفی شبکه فروش، وبلاگ تخصصی با امکانات کامل، گالری ویدئوی تخصصی جهت معرفی نحوه استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی توسط برترین میکاپ آرتیست های ایرانی، نمایش شبکه فروش بر روی نقشه، دارای هفت زبان جهت معرفی کامل شرکت و ...
بیشتر بدانیم
GET KNOW MORE

ماردینی، به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی لوکس، با اهداف مشخص و عالی در عرصه زیبایی حضور دارد. ماموریت اصلی این برند فرانسوی در ایران و منطقه آزاد سلفچگان، تولید و عرضه محصولات با کیفیت و استانداردهای بین‌المللی است.

وب‌سایت این برند با دقت و دانش فراوانی طراحی و پیاده‌سازی شده است. این وب‌سایت به عنوان یک پلتفرم جامع برای معرفی برند ماردینی و محصولات آن شناخته می‌شود. در این وب‌سایت، می‌توانید با جزئیاتی کامل و تخصصی با محصولات ماردینی آشنا شوید. همچنین، یک وبلاگ تخصصی با امکانات کامل برای ارائه محتوای متنی و تصویری در زمینه مد و زیبایی در دسترس است.

وب‌سایت ماردینی همچنین دارای گالری ویدئویی تخصصی است که نحوه استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی توسط برترین میکاپ‌آرتیست‌های ایرانی را به شما نمایش می‌دهد. از طرفی، نقشه فروشگاه‌های ماردینی را به صورت زنده مشاهده کرده و به راحتی نزدیک‌ترین فروشگاه به شما را پیدا کنید.

یکی از ویژگی‌های این وب‌سایت، پشتیبانی از هفت زبان مختلف است تا معرفی کامل شرکت و محصولات به مخاطبان بین‌المللی را ساده و کارآمد کند. همچنین، این وب‌سایت به صورت ریسپانسیو و دارای نسخه موبایل نیز در دسترس مخاطبان است تا تجربه مشاهده آسان و بی‌نقصی را برای همه ایجاد کند.

VIEW ON MOBILE

ماردینی
ماردینی
ماردینی
ماردینی
ماردینی
#f5f5f5
#efa9c6
#e4be9a
#f5f5f5
#000000
#d51b51

Font & Colors

ماردینی
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
ماردینی
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
چند زبانگی سایت
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO
پروژه های مشابه
similar projects
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1392
بالماسو فرانسه BALMASO - FRANCE
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/فروشگاه اینترنتی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1401
ساویز َُSAVIZ
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1395
ویکتوریا آرمانی VICTORIYA ARMANI
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/آرایشی و بهداشتی طراحی:سال 1395
سیگنال وایت ناو - انگلستان SIGNAL WHITE NOW