w
توسعه هنر ایران
توسعه هنر ایران
طراحی نسخه موبایل توسعه هنر ایران
طراحی نسخه تبلت توسعه هنر ایران
IRAN ART GROUP

توسعه هنر ایران

IRAN ART GROUP

کارفرما هولدینگ توسعه هنر ایران
موضوع مالی، اعتباری، سرمایه گذاری
اهداف و چشم انداز معرفی کامل و جامع هولدینگ، معرفی شرکت های زیر مجموعه دارای صفحه اختصاصی مربوطه، معرفی پروژ های جاری و به اتمام رسیده ،فرم های ارتباطی سازمان مانند انتقادات پیشنهادات، فرم سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، معرفی هنرمندان و اشخاص تحت سرمایه گذاری دارای صفحه لندینگ مجزا، بلاگ اختصاصی جهت نشر محتوا و ....
GET KNOW MORE

گروه توسعه هنر ایران، به عنوان یک هولدینگ پیشتاز در زمینه توسعه فرهنگ و هنر در کشور، همواره به اهداف اصلی خود پایبند بوده و به رشد و توسعه فرهنگ و هنر ایران تعهد داشته است. وب سایت این هولدینگ معرفی کامل و جامعی از خود و زیرمجموعه‌های خود ارائه می‌دهد. هر یک از شرکت‌های زیرمجموعه دارای صفحه اختصاصی خود در وب‌سایت هولدینگ هستند تا اطلاعات بهتری به مخاطبان ارائه دهند.

این هولدینگ به معرفی پروژه‌های جاری و به اتمام رسیده نیز پرداخته و از فرم‌های ارتباطی متنوعی مانند فرم انتقادات و پیشنهادات، فرم سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری نیز برخوردار است. همچنین، هنرمندان و اشخاص تحت سرمایه‌گذاری نیز دارای صفحات لندینگ مجزا هستند که به ارائه اطلاعات دقیق و کامل در مورد آنها می‌پردازد.

وب‌سایت این هولدینگ دارای یک بلاگ اختصاصی نیز است که برای انتشار محتوا و اشتراک گذاری اخبار و مقالات مرتبط با صنعت هنر به کار می‌رود. این شرکت با مجوزهای معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می‌کند و با رویکرد نوآینده در عرصه سرمایه‌گذاری در صنعت هنر، به توسعه، رشد و ارتقاء بهره‌وری و نوآوری در صنعت هنر کشور ادامه می‌دهد. این شرکت از طریق تلاش و پویایی مداوم خود، قدرت حضور چشم‌گیر خود را در بازار سرمایه کشور افزایش داده و در کنار سودآوری، ماندگاری نیز را تضمین می‌نماید.

در طراحی گرافیک این وب سایت تمامی تلاش بر این بوده تا بتوان از المان های هنری و رنگ و لعاب های استاندارد ایرانی به بهترین شکل ممکن استفاده گردد. 

سیستم مدیریت محتوای آسانا برای کنترل هر چه بهتر این وب سایت انتخاب شده است. سیستمی امن٬ سریع و کارایی و مدیریت بسیار آسان.

VIEW ON MOBILE

توسعه هنر ایران
توسعه هنر ایران
توسعه هنر ایران
توسعه هنر ایران
توسعه هنر ایران
#fecc09
#0c4da2
#4db848
#4b4c4c
#1fbdc9
#e1b15f

Font & Colors

توسعه هنر ایران
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
توسعه هنر ایران
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
تولید محتوا
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
چند زبانگی سایت
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO
پروژه های مشابه
similar projects
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی طراحی:1400
تلیمان لیکس TLIMAN LYX
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/معماری و دکوراسیون طراحی:سال 1399
کینگ وود KINGWOOD
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی طراحی:سال 1396
هولدینگ بازرگانی یثربی یثربی گروپ
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/سایت لوازم خانگی طراحی:سال 1394
پارس الکتریک PARS ELECTRIC
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی طراحی:سال 1399
پلاسما داتیس PLASMA DATIS