w
فانوس عدالت
فانوس عدالت
طراحی نسخه موبایل فانوس عدالت
طراحی نسخه تبلت فانوس عدالت
FANOOS EDALAT IRANIAN

فانوس عدالت ایرانیان

FANOOS EDALAT IRANIAN

کارفرما موسسه حقوقی فانوس عدالت ایرانیان
موضوع حقوقی
اهداف و چشم انداز دارای سایت اطلاع رسانی ،دارای سیستم معرفی وکلای تحت برند، لندینگ پیج های متعدد جهت معرفی اصولی سازمان، سامانه ارتباطی کارشناسان و مشتریان جهت تبادل اطلاعات و اسناد به صورت رمز گذاری شده و ...
بیشتر بدانیم
GET KNOW MORE

موسسه حقوقی و داوری عدالت ایرانیان به منظور ارتقاء اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی راه‌اندازی کرده است. این وب‌سایت به‌عنوان یک مرجع تخصصی حقوقی عمل می‌کند و امکان دسترسی به اطلاعات حقوقی را برای عموم افراد و وکلای متخصص فراهم می‌آورد.

ویژگی‌های اصلی این وب‌سایت شامل دارا بودن یک سیستم جامع معرفی وکلای تحت برند، لندینگ پیج‌های متعدد برای ارائه اصولی سازمان و سامانه ارتباطی بین کارشناسان و مشتریان با استفاده از رمزگذاری امن برای تبادل اطلاعات و اسناد می‌باشد.

موسسه حقوقی و داوری عدالت ایرانیان با بیش از ده سال سابقه در حوزه‌های حقوقی متنوع از جمله حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و بین‌المللی، به ارائه مشاوره حقوقی، پذیرش وکالت و ارزیابی پرونده‌ها می‌پردازد. این موسسه به مشتریان خود اطلاعات کاملی از روند رسیدگی به پرونده‌ها، درصد موفقیت ممکن و شرایط کلی پرونده‌ها را ارائه می‌دهد تا مشتریان بهترین تصمیم‌های حقوقی را بگیرند.

 

نکات مهم در طراحی سایت حقوقی و وکلا

1- انتخاب رنگ بك گراند مناسب در طراحی وب سایت موسسات حقوقی نیز از مواردی است كه باید به آن توجه كرد و به زمینه فعالیت شما مرتبط باشد .

2- در طراحی سایت حقوقی از رنگ های سنگین و گرم بهره می برند چرا كه برعکس رنگ های سرد طراحی سایت حقوقی تأثیر ایده آلی بر مخاطب می گذارد.

3- در طراحی سایت وکلا در قسمت اخبار باید از موضوعات و مطالبی كه با حقوق و قانون ربط دارند در طراحی سایت قرار داده شود و با  قوانین و تبصره های نو، طراحی سایت دائم به روز رسانی شود. اخبار در طراحی سایت حقوقی باید حتما مرجع قانونی و محکم داشته باشد .

4-برای مشاوره می توان این امكان را در طراحی سایت وکلا و طراحی سایت حقوقی قرار داد كه مشتریان بتوانند از طریق آنلاین رزرو وقت را انجام دهند. حتما این قابلیت را در طراحی سایت وکلا لحاظ فرمایید چون از موارد مهم و چشمگیری در سایت می باشد و برای کاربران و بازدیدکنندگان از طراحی سایت حقوقی مسئله ی مهمی به حساب می اید.

5-در طراحی سایت وکیل و وب سایت حقوقی قسمتی به عنوان پیگیری پرونده ها موجود باشد تا كاربران از طریق آنلاین با وارد كردن اطلاعات پرونده خود متوجه شوند كه پرونده آنها در چه مرحله ای قرار دارد و در این زمینه اطلاعاتی را در طراحی سایت حقوقی كسب نمایند.

6- سایت یک موسسه حقوقی می بایست دارای بانک نمونه فرم های اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و موارد مشابه باشد.

به نظر شما یک وب سایت حقوقی چه ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟

VIEW ON MOBILE

فانوس عدالت ایرانیان
فانوس عدالت ایرانیان
فانوس عدالت ایرانیان
فانوس عدالت ایرانیان
فانوس عدالت ایرانیان
#ddaf57
#a2a3a5
#f4f4f4
#2b5c97
#000000
#303c4a

Font & Colors

فانوس عدالت ایرانیان
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
فانوس عدالت ایرانیان
ویدئوی بررسی پروژه
PROJECT REVIEW VIDEO
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
تولید محتوا
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
چند زبانگی سایت
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO
پروژه های مشابه
similar projects
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/فروشگاه اینترنتی/سایر طراحی سایت طراحی:سال 1395
اتاق ارتباط با مشتریان CRM ROOM
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی/سایر طراحی سایت طراحی:سال 1396
آموزش آنلاین جیم جرمنی GYM GERMANY LMS
نوع پروژه : فروشگاه اینترنتی/شخصی، وکلا طراحی:سال 1401
سایت شخصی الهام دلفانی ELHAM DELFANI