w
بانک مهر اقتصاد
بانک مهر اقتصاد
طراحی نسخه موبایل بانک مهر اقتصاد
طراحی نسخه تبلت بانک مهر اقتصاد
MEHR BANK

بانک مهر اقتصاد

MEHR BANK

کارفرما بانک مهر اقتصاد
موضوع مالی، اعتباری، سرمایه گذاری
دسته بندی بانک و صرافی
Banking
اهداف و چشم انداز طراحی سایت بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور توسط برآیند تجربه انجام پذیرفت.
بیشتر بدانیم
GET KNOW MORE

طراحی سایت بانک مهر اقتصاد به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های کشور توسط برآیند تجربه انجام پذیرفت. این پروژه یکی از مهمترین اقدامات فناوری اطلاعات در حوزه بانکداری در ایران بود و تاثیر چشم‌گیری بر تجربه مشتریان و عملکرد بانک داشت. این طراحی موفق باید به موارد زیر تکمیل شود:

رابط کاربری (UI): یکی از نقاط قوت سایت بانک مهر اقتصاد، رابط کاربری آسان و کاربرپسند آن بود. طراحی UI می بایستی کاربران را در هنگام انجام تراکنش‌های بانکی به خوبی هدایت کرده و آن‌ها را در مسیر صحیح هدایت کند. این شامل دیزاین صفحات ورود به حساب کاربری، صفحات انجام تراکنش‌ها و مدیریت حساب، و همچنین صفحات پشتیبانی می‌شود.

سرعت و عملکرد: سایت بانک باید با سرعت بالا بارگذاری شود و تراکنش‌های مالی کاربران به سرعت انجام شوند. طراحی باید بهینه باشد تا به عملکرد مطلوب دست یابد.

سازگاری با دستگاه‌های مختلف: با توجه به افزایش استفاده از دستگاه‌های متنوع برای دسترسی به اینترنت، طراحی باید به سازگاری کامل با تلفن‌همراه‌ها، تبلت‌ها، و دستگاه‌های مختلف مرورگر توجه داشته باشد.

مدیریت محتوا: طراحی سایت باید امکان به‌روزرسانی محتوا و اطلاعات مالی را به مدیران بانک بدهد. این امکان به روزرسانی اطلاعات قیمت‌ها، نرخ‌ها، و خدمات بانکی را برای کاربران فراهم می‌کند.

پشتیبانی و ارتباط مشتری: سایت بانک باید قابلیت ارتباط مشتریان با بانک را تسهیل کرده و امکان ارسال پیام‌ها، تماس تلفنی و چت آنلاین با مشتریان را فراهم کند. همچنین، باید به مشتریان امکان دسترسی به اسناد و سوالات متداول در مورد خدمات بانکی را داشته باشد.

بهبود مستمر: طراحی باید امکان بهبود و توسعه مستمر را در اختیار داشته باشد تا با تغییرات در فناوری و نیازهای کاربران همگام شود.

طراحی سایت بانک مهر اقتصاد نشان‌دهنده تعهد بانک به ارتقاء تجربه مشتریان و ارائه خدمات بانکی موثر و ایمن است. این پروژه نه تنها نمایانگر توانایی فنی بانک بلکه نیز نمایانگر تعهد به ارتقاء خدمات بانکی در دنیای دیجیتال است.

#231f20
#00a651
#118f4e
#f8941e
#efefef
#ba3a3f

Font & Colors

بانک مهر اقتصاد
بررسی صفحه اصلی
MAIN PAGE REVIEW
بانک مهر اقتصاد
ویژگی های پروژه
PROJECT FEATURES
طراحی ریسپانسیو
طراحی گرافیک اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی
طراحی بنر گرافیکی
کراس بروزر
شروع یک همکاری جذاب
SAY HELLO
پروژه های مشابه
similar projects
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/بانک و صرافی طراحی:سال 1402
بانک مسکن BANK MASKAN
نوع پروژه : شرکتی، بازرگانی/بانک و صرافی طراحی:سال 1395
وب مانی روسیه WEBMONEY RUSSIA