اگر به دنبال یک
می باشید
نیاز سنجی و Benchmark
۰۱

نیاز سنجی و Benchmark

بررسی نمونه های موفق ایرانی و جهانی در صنعت مرتبط با حوزه فعالیت کارفرما و طراحی وایرفریم صفحه اصلی
در بنچ مارکینگ، عملکرد و کارایی محصولات و فرایندهای کارفرما با رقیبان، شرکت‌های سرآمد و واحد‌های دیگر در مجموعه‌ی خود – که فعالیت مشابهی را انجام می‌دهند – مقایسه می‌شوند بنچ مارکینگ فرایند پیوسته و دائمی سنجش محصولات، خدمات و فرایندهای یک کسب و کار، در مقایسه با قدرتمند‌ترین رقبا یا شناخته‌شده‌ترین نمونه‌های پیشتاز بین‌المللی است.تعریف ساده‌ی بنچ‌ مارکینگ این است: جستجو در صنعت برای پیدا کردن بهترین شیوه‌ی انجام یک کار که می‌تواند بالاترین سطح خروجی و عملکرد را ایجاد کند .
هدف در بنچ مارکینگ این است که نمونه‌ها و الگوهایی با عملکرد بهتر را پیدا کرده و فرایندها و اقدام‌هایی که آن خروجی را ایجاد کرده‌اند، درک کنیم .مجموعه برایند با الهام از نمونه های موفق خارجی و سرآمدان طراحی وبسایت در دنیا اقدانم به طراحی ساختار کلی وبسایت و تعیین سبک طراحی آن می نماید . این کار از جنس تقلید نیست؛ بلکه شکلی از نوآوری است.

۰۲

طراحی UI & UX اختصاصی

طراحی منحصر به فرد رابط و تجربه کاربری همسو با صنعت و نیازمندی های کسب و کار
یک وب‌سایت خوب فقط طراحی زیبایی ندارد. یک وب‌سایت خوب یک تجربۀ متفاوت است. زمانی وب‌سایت شما بیشترین تاثیر خود را دارد که در عین زیبایی، به راحتی قابل استفاده باشد. در بحث تجربۀ کاربری (user experience) همه‌چیز مهم است. دیگر فقط داشتن یک طراحی گرافیکی (user interface) زیبا کافی نیست. بحث بر سر یک تجربۀ عالی است... اگر دوست دارید در مسیر یک تجربه بهتر گام بردارید و فروش خود را افزایش دهید، برآیند تجربه یک شریک قابل اعتماد برای شما محسوب می‌شود.

۰۳

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی بر اساس جدیدترین تکنولوژی زبان برنامه نویسی ASP.net و وردپرس
طراحی سایت اختصاصی شامل کلیه خدمات و فعالیتهایی است که برای طراحی ، کدنویسی و پیاده سازی یک وب سایت تماماً اختصاصی صورت میگیرد. زمانی که از یک وب سایت اختصاصی صحبت میکنیم، هدفمان پیاده سازی خواسته های گوناگون یک مشتری اعم از دارا بودن ظاهر گرافیکی منحصر به فرد، امنیت بالا، سرعت و رابطه کاربری مناسب و به کارگیری آخرین تکنولوژی های فعال در حوزه طراحی وب سایت است. با انتخاب خدمات طراحی سایت اختصاصی برآیند، میتوانید به سادگی و متناسب با کسب و کار خودتان، بهترین وب سایت درمیان رقبای فعال حوزه خود را دارا باشید. نمونه کارهای ما در همین بخش و تنوع ویژگی ها و خدمات انجام گرفته در آنها، تأییدی بر این موضوع است.

۰۴

تست ریسپانسیو ، امنیت و رفع باگ

تست وبسایت در مرورگرهای مختلف PC، لپتاپ ، تبلت و موبایل تست امنیت و رفع باگ های احتمالی قبل از تحویل
گوگل کروم محبوب ترین مرورگر وب در جهان است با ۶۵٪ سهم بازار در رایانه های رومیزی و ۵۷٪ در دستگاه های تلفن همراه. با این حال، مرورگرهای دیگر مانند فایرفاکس، مایکروسافت اِج، سافاری و اپرا هنوز هم توسط صدها میلیون کاربر در سراسر جهان استفاده می شوند. با توجه به طیف گسترده ای از مرورگرها، سیستم عامل ها و دستگاه ها، تست وبسایت در مرورگر ، بخش مهمی از ایجاد وب سایت شده است. این فرایند به شما کمک می کند تا یک تجربه وب سازگار را برای همه کاربران خود در سراسر مرورگرها، دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف ارائه دهید.
آزمایش عملکرد شامل آزمایش برنامه وب برای تعیین چگونگی ثبات، سرعت و پاسخگوی در شرایط مختلف است. این تست به شما اجازه می دهد تا تعیین کنید که وب سایت شما چقدر می تواند حجم درخواست های خود را هندل کند. همچنین عملکرد benchmark را ارزیابی و بر اساس این نتایج برای بهبود عملکرد سایت به شما کمک خواهد کرد. جنبه های اصلی تست عملکرد شامل آزمایش بارگذاری وب سایت، تست استرس، سرعت اتصال و بهینه سازی عملکرد وب است.

۰۵

کاربری آسان پنل ادمین وبسایت

مدیریت بسیار آسان پنل مدیریتی وب سایت(تحت عنوان آسانا) بدون نیاز به دانش فنی
سیستم مدیریت محتوا ابزاری است که قابلیت ایجاد، ویرایش، مدیریت و در نهایت انتشار (publish) محتویات را در ساختار های مختلف (مانند متن، عکس، گرافیک، فیلم، صوت، سند و ...) برای گروه های مختلف متخصص و غیر متخصص فراهم می کند، CMS (سیستم تولید محتوا) های آماده زیادی وجود دارند که با توجه به کاربردشان در وب سایت های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. پنل مدیریت، صفحه یا صفحاتی هستند که از طریق آن به مدیریت محتوا و تنظیمات کلی سایت می پردازیم. در وب سایت های مختلف به دلیل نیاز های مدیر وب سایت از پنل های مختلفی استفاده می شود. مجموعه برآیند با طراحی سیستم مدیریت محتوای مختص خود تحت عنوان "آسانا" سعی داشته تا علاوه بر راحتی و سادگی کار با پنل، ابزارهای لازم برای مدیریت یک وبسایت حرفه ای در اختیار مشتریان خود قرار دهد . از این رو پس از طراحی وبسایت آموزش های لازم بصورت حضوری و ویدیویی جهت استفاده از پنل مدیریت محتوا در اختیار کارفرما و یا نماینده معرفی شده از جانب کارفرما قرار می گیرد .

بـرخـــی از مـشـتـریـان برایـنـد